11 Ocak 2012 Çarşamba

Şah Mat

Yeni yılda okuduğum ilk kitap " Şah Mat" oldu.  Polisiye gerilim olması kitabı almam için yetti. Şehrin korkulu rüyası haline gelmek isteyen bir katil, iletişime geçtiği bir haberler kraliçesi, polise destek veren bir suç psikiyaristisi. Katil cinayetlerine devam edeceğinin haberini verirken diğerleride kendi yöntemleriyle onu yakalamaya çalışıyorlar. Sürükleyici güzel bir kitap, polisiye sevenlere tavsiye ederim.

Kitabım bitmeden evde okunmayı bekleyen yeni kitaplarımın olmasını seviyorum.  Sıradakiler ; Nermin Bezmen " Şeytanın İflası" , Elif Şakaf "İskender" ve Aşye Kulin "Gizli Anların Yolcusu" 

8 yorum:

Meyra dedi ki...

off off bendede birsürü bekliyor kitap,ama rafta beni beklemeleri bile hoşuma gidiyor:)yetişemiyorum bir yığın kitap var halaa okumak istediğim.zira son zamanlar deli kitap okuyorum canım ve verdiği keyif eşsiz:) Şah Mat not alındı;)

defne dedi ki...

ayy ayşe kulinin o kitabı güzel midir ki :) bana garip geldi de, hafif bi homofobik durumum var galiba..

Hande dedi ki...

Meyracım, bekelyen kitap sayısı ne kadar çok ise o kadar iyi tatlım :))

Defnecim, canım bilmiyorum ki konusu ilginç geldi :)

aylin dedi ki...

Çok güzel bir siteniz var, hazırlayanların ellerine sağlık. Benim internette dolaşırken bulduğum http://www.tabloal.com diye bir site var, sizlerle paylaşmak istedim :)

Syhn dedi ki...

elimde bekleyen kitaplar var benimde.. birde çalışmam gerekn kitaplar :/ bak aklıma gelikçe moralim bozuluyor unutmaya çalışyıorum :)))

Hande dedi ki...

Aylin; teşekkür ederim :)

Seyhancım; çalışmak için gereken kitapları sevmiyorum artık. Sadece keyfi okumayı seviyorum :)

didem dedi ki...

Nermin Bezmen, Elif Safak ve Ayse Kulin en sevdigim uc yazar...
Tadina var...Iyi okumalar

Hande dedi ki...

Didemcim, Nermin Bezmen'i okuyorum sevrdim ama bu kitabı biraz hayal kırıklığı yarattı :(