12 Mayıs 2012 Cumartesi

Ben GeldimMayıs'ın yarısına yaklaşmışken blogum Nisan'da kalmış. Tatil günü her zamanki gibi erken uyanıpta ilk iş olarak ekran karşısına geçmemin sebebi bundan, sayfayı güncellemek güne yetişmek.

Haziran başı yeğenimin sünnet düğünü var, düğün  cuma akşamı ve Green Park Pendik Otel'de olacağı için o gün işten izin aldım. Yoksa cuma trafiğinde karşıya geçmek imkansız. Teyze olarak sabahtan orda olup hazırlıklarla da ilgilenmek kontrol etmek gerek tabi :))

Bu ayakkabı ne alaka derseniz işte hikayesi. Düğün için kıyafetim hazır sıra ayakkkabıya geldi. Koton'da beğendim kasaya geldiğimde 2. üründe %50 indirim olduğunu farkedince ayakkabıyı kasada bırakıp alışverişe geri döndüm. 50 dakikalık kıyafet deneme süresi sonrası, geçen haftalarda görüp bayıldığım bu ayakkabıyı aldım. Akllım bunda kalmış niye kiyafet bakıyorsam, böylece bu ayı 3 ayakkabı ile kapatıyorum. Bu ayakkabıyı çok beğendim burdada fotosu olsun istedim. Her dönem birşeye takılıyorum, bu ay gözüm hep ayakkabılarda :)

Düğün için izin almışken yıllık iznide aradan çıkartalım dedim. Çünkü bu yaz bir daha izin kullanamayacığım, kalan günleri ilk defa kışa saklıyorum. bakalım bu sene kışın tatil nasıl oluyor deneyimleyeceğiz :) Aşkımın bulup gösterdiği ilk otelide beğendim, başka bakıp kafa karıştırmadan hemen ertesi gün gidip tatil rezervasyonunu da yaptırdık. Bu yaz istikamet Marmaris. En son 13 sene  önce gittim, ne çok olmuş  yıllar ne çabuk geçiyor.  İşin kötü kısmı 13 yıl önce çocukken diyemiyorum oz amanlar kocaman kızdım 18 yaşlarında. Off yaşlanmaya başlıyorum sanırım geçmiş yıllarım hızla ilerliyor.

Bol keyifli, neşeli, bol gezmeli bir hafta sonumuz olsun :))


4 yorum:

didem dedi ki...

Yaz plani harikaymis. Marmarise'e bayilirim. Kesin iple cekiyorsundur

Selin Ergeçer dedi ki...

Handecim ayakkabılara bayıldım,güle güle kullan :)
Marmaris ise bambaşka bir yere sahiptir kalbimde.Küçükken o kadar çok giderdik ki,bütün tatillerimiz, bütün boş vakitlerimiz orda geçerdi. Yıllar var ki gitmedim. Eminim çok değişmiştir ama güzelliğinden birşey kaybetmemiştir :) Tatil sonrası Marmaris postu yaparsan çok mutlu olurum biliyor musun? :))))

Hande dedi ki...

Didemcim, havalar böyle yağmurlu olunca tatil moduna girmekte zorlanıyorum biraz :))

Selincim, son halini bende çok merak ediyorum canım. eskiden olduğu gibi güzel bulmayı ümit ediyorum. Tatlım senin için bol fotolu bir post olacak :)

Tarik TEKEŞ dedi ki...

Elinize sağlık tesadüfen kendimi burada buldum ama bloğunuzu beğendim başka bloglarınız var ise takip etmek isterim,sağlıcakla kalın şimdiden iyi bayramlar,

Tarık